Přejít k hlavnímu obsahu
Kontakt+420 725 590 606

Společnost PROKAT invest, s.r.o.
Představení společnosti

Firma Prokat invest s.r.o. je dynamicky rozvíjející se společností, která se zabývá realizací technologických investičních celků v oblastech: stavby občanské vybavenosti, průmyslové stavby, komerční stavby, datacentra a bioplynové stanice.

Historie

Historicky je tato společnost na trhu od roku 1999 kdy byla založena současnými majiteli.

Investoři

Naše firma nabízí profesionální a flexibilní přístup k zákazníkům. Nabízí investorům variantní řešení konkrétního zadání a doporučuje optimální řešení na základě zadaných vstupních podmínek zákazníka. V našich projektech jsou aplikovány nejnovější trendy a zařízení s důrazem na nízkou energetickou náročnost. Zároveň naše firma nabízí propočet investičních a provozních nákladů, z kterých vyplyne návratnost investic pro různé varianty provedení technologických systémů.

 

Realizace

U realizovaných zakázek nabízí firma Prokat invest s.r.o. servis, pozáruční opravy a včasnou detekci poruch pomocí vzdáleného přístupu.

Služby

Z hlediska celkového přístupu zasazeného do současné doby společnost Prokat invest s.r.o. zajišťuje pro své klienty komplexní služby v oblasti optimalizace energetické náročnosti a provozu budov komerčního ale i veřejného sektoru s možností využití dotační podpory.

"Flexibilita a vstřícnost naší firmy je naší předností."

Ing. Vladimír Škrlant, majitel firmy