Společnost PROKAT invest, s.r.o.

Představení společnosti

Firma Prokat invest s.r.o. je dynamicky rozvíjející se společností, která se zabývá realizací technologických investičních celků v oblastech: stavby občanské vybavenosti, průmyslové stavby, komerční stavby, datacentra a bioplynové stanice.

Historicky je tato společnost na trhu od roku 1999 kdy byla založena současnými vlastníky a výkonným jednatelem společnosti.

Investorům firma nabízí profesionální přístup a pomoc při rozhodování, které z variantních řešení je pro daný projekt optimální. V našich projektech jsou aplikovány nejnovější trendy a zařízení s důrazem na nízkou energetickou náročnost. Zároveň naše firma nabízí propočet investičních a provozních nákladů, z kterých vyplyne návratnost investic pro různé varianty provedení technologických systémů.

U realizovaných zakázek nabízí firma Prokat invest s.r.o. servis, pozáruční opravy a včasnou detekci poruch pomocí vzdáleného internetového přístupu.

Z hlediska celkového přístupu zasazeného do současné doby společnost Prokat invest s.r.o. zajišťuje pro své klienty komplexní služby v oblasti optimalizace energetické náročnosti a provozu budov komerčního ale i veřejného sektoru s možností využití dotační podpory OPŽP, OPPIK či IROP.

"Flexibilita a vstřícnost naší firmy je naší předností."
Ing. Vladimír Škrlant, jednatel firmy

Máte nějaké otázky nebo potřebujete pomoci? Neváhejte nás kontaktovat. KONTAKTY >>